Про сайт

Ідея створення даного сайту виникла із початком мого наукового дослідження на тему грошових потоків. При вступі до аспірантури мені довелося спілкуватися із науковцями, які стверджували, що грошові потоки – це не модно, це вичерпана тема, яка зараз не є актуальною.

Досить дивно, але в 2017 році в Україні аналіз ефективності діяльності та привабливості підприємства для інвестора оцінюється все ще прибутком. Більшість фінансистів стверджує, що фінансовий результат – це основний показник ефективності роботи підприємства. Саме тому грошовим потокам приділяється так мало уваги в підручниках, за якими вчаться тисячі студентів … фінансисти без майбутнього.

Насправді, підприємство може отримати за результатами року сотні тисяч гривень прибутку, але при цьому не мати коштів для сплати податків, виплати заробітної плати чи погашення заборгованості.

Так що важливіше? Зафіксована на папері цифра “прибуток” чи реальні гроші? Саме визначення фінансів як системи грошових відносин свідчить про те, що основне фінансове слово – це гроші – те, що ми маємо зараз і можемо витрачати на власний розсуд.

Зарубіжна економічна теорія вже давно використовує грошові потоки для аналізу фінансового стану, ефективності діяльності, інвестиційної привабливості, а вітчизняна тільки починає дивитись в цьому напрямку.

Якщо ви хочете грамотно управляти компанією і називати себе сучасним фінансистом, вам потрібно знати що таке cash flow, яке його значення в аналізі, як проводиться моніторинг грошових потоків на підприємствах, якими є методики планування потоків коштів. Саме для цього і створений даний сайт.

Я з великим задоволенням хочу прийняти участь в популяризації аналізу грошових потоків в бізнес-середовищі, тому всі статті, розміщені на даному сайті, дозволяється цитувати, поширювати та перепубліковувати за умови активного посилання на даний ресурс.

З повагою, Костюк-Пукаляк Оксана Михайлівна